Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Media Markt online vásárlás,...

Media Markt online vásárlás, áruházi átvétel hiba?

Figyelt kérdés
Nem tudom leadni a megrendelést, mert azt írja hogy az adott áruházban nem vehető át. Mi ez? Mi az hogy nem lehet egy megrendelt terméket áruházban átvenni? (pedig van ilyen opció) Hogyan tudnám ezt megoldani? írtam az ügyfélszolgálatnak egy mailt, de hátha valaki aki jártas media markt rendelésben itt hamarabb tud segíteni. Köszi
2016. márc. 18. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a boltban választottam ki a mosógépet, aztán két nap múlva kihozták, be is szerelték. Azóta sincs vele semmi gondom.
2016. márc. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez akkora baromság! Kinézed neten és lám akciós a cucc. Viszont, csak online rendelés esetén akciós! Bemész a boltba, ott viszont rendes áron adják és eszük ágában sincs neked odaadni 5ezerrel olcsóbban. Ha viszont neten rendeled, akkor meg vagy házhoz hozza, vagy ponthoz viszik. Még semmit nem vettem náluk, de nem is fogok.
2019. júl. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!