Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PC-t akarok egyedül összeálíta...

PC-t akarok egyedül összeálítani. Hogy lehet megtanulni az alkatrészek kiismerését, hogy egyedül is tudjak egy PC-t összerakni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 5. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy az "alkatrészek kiismerése"?
2016. ápr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tanultam, hogy amilyen gépet volt lehetöségem azt odafigyelve szétszedtem. Majd összeraktam.
2016. ápr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gyilok91 ***** válasza:
Nos ha arra gondolsz ,hogy össze szereled a gépet arról akár videót is nézhetsz. Annyira nem nehéz hisz mindennek meg van a saját helye. Ha össze akarod vásárolni az már nehezebb mivel ismerni kell az adott alkatrészek működési elvét, hogy tudd mi az ami neked kell. Gondolok itt akár egy processzorra cache méret. De javarészt csak utána kell olvasni,hogy támogatják-e egymást az alkatrészek.
2016. ápr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és ezeknek hol lehet utánnanéznni hogy mi támogat mit, tudnátok belinkelni valamit?
2016. ápr. 6. 20:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha megnézel mondjuk egy alaplapot akkor felmész a gyártó weboldalára, kikeresed az adott alaplapot és support fülnél megtalálod, hogy például milyen processzorokat támogat, vagy hogy milyen bővítési lehetőségek vannak.
2016. ápr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!