Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi történhetett a gépemmel?

Mi történhetett a gépemmel?

Figyelt kérdés

A történet. Hazamentem albérletből csütörtök, úgy emlékszem kikapcsoltam a gépet, de mikor vasárnap este visszajöttem villogott rajta a led. Már máskor is tapasztaltam, pedig kizárt hogy 2-3x úgy felejtettem volna, de végül is lehetséges.


Azóta a játékonál tapasztaltam hogy mindegyiknél kb 10-20 FPS-em van amik eddig gond nélkül mentek. Főleg itt érezhető a probléma, de amúgy is lehet látni hogy kicsit szenved a gép. Lehetséges hogy valami túl melegedett volna mert 4 napig be volt kapcsolva (hozzá teszem, én még mindig valószínűtlennek tartom hogy ne kapcsoltam volna ki, de akkor meg miért villog a led?) Fura mód mikor csak simán lefekszem aludni és másnap felkellek akkor sose tapasztalok ilyet, csak mikor elmentem több napra.


Ötletek?


2016. ápr. 25. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Van macskád?
2016. ápr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van
2016. ápr. 25. 13:21
 3/4 A kérdező kommentje:
Illetve nem az enyém de van a lakásba
2016. ápr. 25. 13:21
 4/4 anonim ***** válasza:
A bekapcsoló gomb hol van a gépeden?
2016. ápr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!