Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek sikeres lehetnék...

EgyNevtelenRoka kérdése:

Szerintetek sikeres lehetnék youtube-on?

Figyelt kérdés

Nem a nézettség miatt csinálnám, csak szeretném szórakoztatni az embereket.

Ilyen videók lennének hogy gitár tutorial, feldolgozások,

vlogok és egy két merülést talán levideóznék.


Tippeket is elfogadok.

A válaszokat előre köszönöm!



2016. júl. 20. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha kreatív videókat csinálsz, normális minőségben (minimum 720p) akkor remélhetőleg sikeres leszel.

Ha már tudsz gitározni akkor gondolom 16-on felül vagy (ami jó!)! Nem szeretném elkezdeni a 10 éves-májkraftkos témát.

2016. júl. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok és tudok gitározni (nem olyan szinten még mint például Andrew Foy) de azért megy. Játékról nem tervezek videókat csinálni. Minecraftról meg főleg.
2016. júl. 20. 21:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha már nem vagy eleve ismert akkor nem leszel ezekkel sikeres, egyrészt mert ilyenekből már milliónyi van a youtubon, másrészt mert a vlogon (ami a legkevésbé érdekes egy olyan embertől akit még senki se ismer) kívül minden más túl sok időbe kerül ahhoz képest, hogy mennyire érdekes. Ha csak hetente raksz fel egy videót akkor esélyed sincs, hacsak nem NAGYON különleges amit csinálsz. Persze ha jól csinálod akkor lehet valami, de ahhoz ennél szerintem több kell. Tudom, elég negatív vagyok, de inkább gondold át és alkoss valami érdekeset egy fél év múlva, minthogy hirtelen belevesd magad a YouTubeba és 10 videó után feladd az egészet.
2016. júl. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én se úgy gondoltam hogy most hirtelen bele kéne vágnom.

Addig meg valahogy szerzek ismertséget. És ezeken kívül, amiket leírtam hogy mikről videóznék, még eszembe juthatnak érdekességek. Szóval még várok vele.

2016. júl. 20. 21:49
 5/8 tabaki ***** válasza:
100%

Nem baromira mindegy?

Van mondanivalód? Mondd el! Úgy érzed, képes vagy jókat alkotni? Csináld meg! Ha te elégedett vagy magaddal, még akár "sikeres" is lehetsz, akármit jelentsen is ez. De önmagában teljesen értelmetlen cél.


¤¤¤


A járásom peckes, lépteim jó nagyok!

Szép dülledt a mellem, nagyon híres vagyok.

Köröttem pirinyó nem híres emberek,

Bármelyiküknél is ÉN vagyok híresebb!

Mert az emberek közt van hierarchia,

Az egyik ugye híres, a másik pedig

-- bármennyire is fájjon emiatt a szíve --,

sajnos, nem annyira!

Ki tehát a híres? Ki tehát a híres?

A helyes megfejtés: ÉN vagyok nagyon híres!

(írta Laár András verse)

2016. júl. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

Ellentmondást érzékelek a kérdésben abban hogy nem a nézettségre hajtasz de sikeres akarsz lenni.

A youtubeon a sikerességet a nézettségben mérik (nem csak ott, hanem a filmekben, az online újságokban is). A több nézettség egyenlő a több pénzzel. Ezzel a megélhetési youtuberekhez értünk. Tehát megélhetési youtuberré szeretnél egyszer majd válni? Lehet, hogy sikerülni fog, ma már minden videót megnéznek amiben valaki nagyon produkálja magát és megfelelően van terjesztve, megosztogatva. Minél botrányosabb, minél "trash"-ebb, annál nézettebb lesz. Nézd meg bármelyik ismertebb youtube csatornát, ugyanez a működik mindegyiken. Például énekelj obszcén tartalmú dalokat, garantált a siker.

2016. júl. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezzel nem értek egyet, a botrányokra épülő csatornák egy ideig tényleg híresek lehetnek, de az csak rövid ideig fog tartani, ha megnézed a magyar YouTubeon is inkább azok vannak elől akik olyat csinálnak ami érdekes,olyat csinál amit bárki csak úgy nem tudna megcsinálni és ezt egy kis humorral tálalja. Ezt a 3 dolgot jegyezd meg, mert ez az alapja az egésznek.
2016. júl. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor nézd meg az egyik legrégebbit, a pewdiepie-t, egy trash majomkodás. Milyen értéket, vagy jó humort tudsz említeni vele kapcsolatban?

Nem akarok demagóg lenni, de például a hivatalos

National Geographic channel adatai: 4 914 215 feliratkozó • 1 638 703 412 megtekintés

Csatlakozott 2006. máj. 7.

(de bármelyik másik értelmesebb csatornát is írhatnám)


Pewdiepie adatai:

46 616 162 feliratkozó • 12 829 525 541 megtekintés

Csatlakozott 2010. ápr. 29.

Leírás: SUB4SUB4SUB4SUB4SUB4SUB4SUB4SUB4SUB4SUB4SUB4SUB4SUB4SUB4SUB4SUB4SUB4SUB4SUB4SUB4SUB4SUB...


A trash majomkodás győzött. Nincs több mondandóm.

2016. júl. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!