Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen játékok képesek futni...

Milyen játékok képesek futni a Dell Optiplex 755-n? ( egy szegény család gyerekeinek szeretnék segíteni )

Figyelt kérdés

Nemrég a munkahelyemen leselejtezésre került pár fent említett pc, és egyet elvittem egy szegényebb ismerős családhoz ahol megörültek neki a gyerekek (mert még ilyen se volt nekik), Win 8 lett felpasszírozva a gépre, vittem hozzá 1-2t játékot, de sajnos nem akart normálisan elindulni vagy eléggé szaggatott. Konkrétan Pro Evolution Soccer 3-at(200éves játék!) vittem és gondolom az integrált videókártya kevés volt neki.

A pc tulajdonságai: [link]

Tehát nincs benne videókártya, vagyis integrált. Megbontva a gépet ha jól láttam van PCI Expressz és VGA csatlakozó benne.

A kérdésem az lenne, hogy milyen játékok futnának ezen jelenlegi állapotában? (két 12-13éves fiúnak lenne, "lövöldözős, foci, autós játékok előnyben nyilván :) )

Vagy érdemes lenne vmi pc bontóban nézni hozzá valami videókarit 1-2-3 ezer Forintért?

Az a baj, hogy internetük sincs, én meg csak 2-3 hónap múlva mennék hozzájuk ismét és mivel távol laknak még a játékokat is pendriveon/postán szeretném megküldeni.

A nehézségek ellenére segíteni szeretnék és ha van valakinek valamilyen jó ötlete azt megköszönném a család és a srácok nevében is! :)



2016. júl. 25. 14:15
 1/3 anonim válasza:
Így elnézve ezt a gépet nem hiszem, hogy jó neki a Win8. Próbálj meg valami régebbit felrakni rá, hátha az segít. Meg próbáljanak Counter Strike-kal játszani, az olyan régi játék, még ennek is mennie kell.
2016. júl. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én Windows XP-t tennék rá.

Itt egy pár régebbi játék ami nekem is nagy kedvencem volt a régi asztali gépemen, és ment is rajta.

HARD TRUCK - 18 WHEELS OF STEEL

WARLORDS BATTLECRY 1, 2, 3

GTA 1, 2

SIMCITY 3000

SOLDIERS OF ANARCHY

BLOOD 2 - CHOSEN

QUAKE 2, 3

POSTAL

HALO

DOOM 1, 2

2016. júl. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és ne felejtsük el a Carmageddon 1, 2-őt sem. :)
2016. júl. 28. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!