Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a probléma? Többi lent

Mi a probléma? Többi lent

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra a telefonom nem töltötte be a galériában lévő képeket. Minden kép a memóriakártyámon van. Arra gyanakodtam, hogy mivel minden alkalmazás a memória kártyámon van szóval gondoltam, hogy már nincs tárhelyem és emiatt nem tölti be a képeket. Pár perce az összes alkalmazásomat letöröltem meg kb mindent, csak a képeket nem és így sem változott semmi. Még az sem lehetséges, hogy elküldöm ide a laptopomra a képeket, mert még megosztani sem tudom a képeket, ugyanis folyamatosan azt írja ki, hogy megosztás betöltése. Amúgy egy LG L70-es telefonom van, a memóriakártyám meg 2GB. Oké, veszek egy nagyobb memória kártyát, de f***-t sem tudok vele csinálni mert az összes képem a mostani memóriakártyán van. Valaki segítsen, nagyon nagyon fontos lenne!

#telefon #memóriakártya #galéria #LG L70 #nem tölti be a képeket
2016. aug. 12. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
azthiszem már pedig az a memória kártya elromlott.
2016. aug. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 igenigen biztos hogy elromlott. katasztrófa az egész, most van pár kép amit betöltött, gyorsan át is küldtem a laptopra.. kb 20 perce várok egy mappára hogy betöltsön.
2016. aug. 12. 19:49
 3/3 Spion9 ***** válasza:

Próbáltad már, a telefont visszaállítani a gyári beállításokra?


Mert nem tartom kizártnak, hogy csak az a baj.

Párszor nálam már ez bejött.


Előtte a telefonkönyvet mentsd le.

Csinálj biztonsági másolatot mindenről, aztán RESET a telónak.


Nálam ez bevált már párszor.

2016. aug. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!