Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tapasztalatok a macbook air 13"?

Tapasztalatok a macbook air 13"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tapasztalatotokra lennék kíváncsi a macbook air 13"-as változatából..

A válaszokat előre is köszönöm :)



#Apple #MacBook #MacBook Air #macbook air 2016 #macbook air 13"
2016. aug. 26. 17:13
 1/4 anonim válasza:
100%
Én lassan egy éve használok macbook airt és azt kell, hogy mondjam sokkal jobb annál mint amire számítottam. Tényleg kibírja 12 órán tartó működést és nálam még egyszer sem fagyott le úgyhogy legközelebbi laptopnak is valamelyik macet fogom válaszztani.
2016. aug. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😃
2016. aug. 28. 01:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Az enyém három éves, és tökéletesen meg vagyok vele elégedve, mindennapos használatra vettem, minden nap hordozom, és 14-15 órákat megy.


Az aksija még mindig jó, persze 12 órát már nem bír, de 7-9-et még igen, attól függően, hogy hogyan használom.


Ami kicsit aggaszt az az SSD. Bár tűrhető állapotban van, k*va drága cserélni, mert ez már nem SATA csatlakozós, hanem PCIe, és olyan meg nem sokan gyártanak, ahogy elnéztem. De lehet, hogy kibír még két évet, aztán valószínűleg lecserélem majd az egész gépet. Bár ha bírja teljesítménnyel, akkor egy aksi meg egy új SSD messze nem egy új ára :-)

2016. aug. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm😊😊
2016. szept. 1. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!