Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kb 1 napja töltök fel egy...

Kb 1 napja töltök fel egy videót youtubera, (telefonról ) elég gyorsan le pörgette a feltöltését, de a feldolgozás 95%-on megállt. Ugyan mutatja, hogy dolgozik, de nem tudom. Van rá esély, hogy feltölti, vagy csináljam gépről?

Figyelt kérdés

2016. szept. 10. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Már feltöltötte.

Jelenleg a YouTube szerverein zajlik a videó feldolgozása.

Várni kell.

2016. szept. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ertem köszönöm :)
2016. szept. 10. 23:23
 3/3 anonim válasza:

Ha megvan a videó a gépeden, akkor töröld a videót a youtube-ról. Ha nincs meg a gépeden, akkor töltsd le a youtube-ról, és aztán töröld a youtube-ról.


Ezután konvertáld át a videót H.264 formátumúra, például az Any Video Converter nevű programmal.


Ezután töltsd vissza a videót a youtube-ra, és szinte azonnal teljesen fel lesz dolgozva, és azonnal lejátszható lesz a youtube-on a videó.


Nekem is ez volt a gondom, és végül ez lett a megoldás.

2020. júl. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!