Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anorexiasok, hogy gyogyultatok...

Anorexiasok, hogy gyogyultatok meg/gyogyultok? Hogy dolgoztatok fel, hogy nem merhetitek magatokat minden nap, hiznotok kell?

Figyelt kérdés

2016. aug. 31. 18:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve mikortol szamit valaki gyogyultnak? Hany kilotol? Vagy hany kilosak lettetek amikor visszajött a menzeszetek pl.?
2016. aug. 31. 18:34
 2/3 Alain Delon ***** válasza:
Szia! Én nem vagyok anorexiás, viszont érdekelne, hogy milyen emberek az anorexiások. Hogy látják a világot, magukat, a többi embert stb. Kíváncsi vagyok rá, milyen az olyan ember, aki a legelemibb dolgot, az evést vonja meg magától. Van kedved erről beszélgetni privátban?
2016. aug. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szüleim orvoshoz vittek, előírt nekem egy javuló tendenciát, de tovább fogytam, ellenkeztem, nem akartam enni, vizet ittam mérések előtt (4-5 litert), úgyhogy a tavaly nyaram végül egy gyermekpszichiátria testképzavarosok osztályán telt. Egyszer aztán elértem a 17.5-ös bmi-t, úgyhogy hazamehettem. Nem akartam visszakerülni, és kihagyni egy évet a suliból, ezért nem fogytam le titokban. Pedig nagyon akartam... Azóta elkezdtem sportolni (ezt is megtiltották amikor kórosan sovány voltam), és beletörődtem, hogy ilyennek kell lennem. (azóta is az előírt súlytartomány legalján vagyok, de azért már nem törődöm annyira a súlyommal, +1-2kg nem érdekel.) Próbálok normális lenni, nem azon agyalni egész nap, hogy mikorra mennyit akarok fogyni stb. Lassan fél éve vagyok egészséges, és egészen megszoktam. :)
2016. szept. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!