Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha valakinek kiszívják a nyakát, miért mutogatja, miért jó ez, vagy miért olyan menő dolog, vagy egyáltalán mi értelme?

Figyelt kérdés

Mindig hallottam meg láttam hogy egyes lányok vagy fiúk erről beszélnek mutogatják vagy mutatják egymásnak, vagy kérik a pasijuktól csajuktól, hogy szívja ki a nyakukat.


Most ennek mi értelme? Élvezeti értéke 0. Ott marad a nyoma mert ugye konkrétan a nyak csókolásáról van szó, de de úgy hogy durvább vákumot képez a kiszívó fél az ajkaival. Megpattannak a hajszálerek, és véraláfutásos lesz, ettől marad nyoma.

Rohadtul nem értem, nem látom, hogy ebben mi a szexi vagy mi a menő vagy miért jelent ez egyáltalán jót, vagy élvezetet, vagy miért büszke erre valaki vagy miért kéri? Ez egy hatalmas nagy fasság szerintem!


Más is így gondolja, vagy én nem látok valamit jól? Vagy velem van a gond, és ez tök normális meg olyan alap dolog mint egy csók, vagy hogy van ez? Engem kimondottan idegesít a dolog...



2012. szept. 30. 10:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
az ég világon nincs semmi értelme! csak a hülye gyerekek csinálják ezt..
2012. szept. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ezt nekem szex közben vagy elött jó csinálni,jól esik.De nem azért hogy mutogatni lehetsen.Ez kb olyan,mint ha egymásnak mutogatnák a megharapott mellbimbókat vagy faxokat.
2012. szept. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

szerintem csak az altsulisok koreben szamit menonek.multkor sajnos velem is megesett,es masnap targyalasom volt,borzasztoan kellemetlenul ereztem magam,mert olyan sotet volt,hogy a durva sminkeles sem fedte.

igazabol nem is ertem,miert buszkek erre egyesek,de ketsegkivul,ez a jelenseg letezik :D

2012. szept. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Létezik hát és rohadt idegesítő mikor ilyet hall az ember, főleg egy férfi társaságban, hogy "ah nézd hogy kiszívta a nyakam blá blá blá", de egy női társaságban is elég nevetséges ilyet látni hallani, nekem ez ilyen tök béna és gáz dolog, és nem is értem miért jó, mert nem jó! Az hogy szex közben csókolgatom a csajom nyakát, nyalogatom esetleg harapdálom az tényleg izgató tök jó, és ha nekem csinálja az is. De hogy szívjam a nyakát? Ráadásul azon örüljek hogy nyoma marad, és ezt is akarjam, ennek semmi értelem? A cicijét szopogatni jó mert élvezi és én is, az ajkakat szopogatni harapdálni ugyancsak jó és a fülét is, meg ilyesmi... de hogy nyakat szívni mért jó ezt egyszerűen nem tudom felfogni!! :D
2012. szept. 30. 10:36
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálunk gimi másodikban lett divat ez. Státusz szimbólum volt, nem kellett ezt kimondani úgyis tudtam miért csinálja mindenki. Akkor még nem a facebookon keresztül üzenték a világnak, hogy "hé nézd csak, van pasim/csajom", hanem így. Erről szólt az egész, mert amint az egyik elkezdte a többi 20 másiknak is másnap ki volt szívva a nyaka...
2012. szept. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha az első menet nagyon jó volt a páromnak, akkor rövid pihenő után nagyon beindul... Nem akar nyomot hagyni, de elveszti az eszét... Az így szerzett nyomok egészen másik, mint a kérésre készültek.


36/F

2012. szept. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennek kb. annyi értelme van mint az Alkonyatnak, magyarúl SEMMI!
2012. szept. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Nekem az a véleményem, hogy attól, hogy Téged ez nem izgat, nem kell elszidni a többit, akit izgat a dolog, "kedves" kérdező.... Kifejezetten érzékeny a nyakam és csók után, ha megpuszilgatják, vagy ha sex közben csókolgatja az igenis rohadt izgató. Nem kiszívni kell, vagy nem úgy, hogy látszódjon... Ennyi!
2012. okt. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"Kedves" utolsó válaszoló!


Mielőtt belém/belénk kötsz, előtte olvasd el alaposabban azt ami eddig leírásra került!

Ki beszél itt arról, hogy nem jó a nyak csókolgatása, puszilgatása, simogatása, nyalogatása stb.???!!!

Pont hogy ezek a jó dolgok az én szememben is, erről írok folyamatosan, csak el kellene olvasnod! Hol írok arról, hogy ezek nem jó dolgok???


Engem csak a nyak kiszívása irritál, mikor direkt nyomot hagynak ott, jó erősen kiszívják, és véraláfutásos lesz, és egyértelműen nem csókok meg puszik hatására keletkeznek ezek! Annyira nem érzékeny senkinek sem a nyaka, hogy csókoktól és pusziktól véraláfutásos legyen!

Erről van itt szó!

Minden esetre köszönöm a hozzászólásodat, és hogy lásd rendes gyerek vagyok, és nem rosszindulatú, még fel is pontozom a kommentedet! :)

2012. okt. 3. 00:28
 10/13 anonim ***** válasza:

szerintem nem rossz dolog


de ha szerinted pfuj meg gáz akkor

Kill yourself

2013. febr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!