Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Informatikuskent külföldön...

Informatikuskent külföldön dolgozók: milyen végzettséggel mentetek ki?

Figyelt kérdés
Tanfolyam? Felsőoktatási intézmény? Autodidakta módon tanultatok? Milyen munkakörben tudtatok elhelyezkedni? Es melyik országban?
2016. nov. 24. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez érdekes infó lehet, de amennyire én tudom, külföldön tojnak rá, hogy milyen papírod van, az a lényeg, tudod-e amit kell. Akkor pedig az autodidaktáknak van a legnagyobb esélye.
2016. nov. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek, legalábbis az egyesült államokban így működik.

Én soha nem tanultam informatikát iskolában, semmilyen informatikai végzettségem, papírom nincs.


Egyszerűen csak érdekelt, és mindent magamtól leginkább az internet segítségével tanultam meg.

Leginkább a hardveres része az ami megy. Persze a szoftveres résszel sincsenek gondok mert elég sokszor előfordul,hogy valamit bekel konfigurálni valamit stb...,de ezek nem olyan komolyan dolgok.


Én alvállalkozóként dolgozom ahól nagyrészt számítógépeket javítók, cserélek, vagy üzemelek be, általában áruházláncoknál.

2016. nov. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!