Ez egy jó laptop?

Figyelt kérdés

Hp 15ac124nh laptopot néztem most ki magamnak. Most Egy Asusom van, ami 3 éves, és már kb 50k-t költöttem rá mert mindig volt valami baja, kb csak az alaplapot nem cseréltük ki benne. Az Asusom HD kijelzős, 2 magos 1.8 Ghz-s, AMD-s processzor, merev lemez nélküli (1TB-s HDD volt benne, de az tönkrement, vettem egy 240-es SSD-t, 8 GRAM-os (DDR3, 1600Mhz). A The Sims 3-at haldokolva futtatja, akksija tönkrement fél év alatt (pedig tudom, hogy kell használni, merevlemez K.O., Wifi antennát cserélték, Pixelhibás lett 1 év után, etc. Anno 3 éve azt 120-ért vettük. Most megint nem indul el az oprendszer, ha bekapcsolom, rögtön ki is kapcsol, és már belefáradtam, hogy csak ölöm bele a pénzt. Ezt a HP laptopot néztem ki magamnak, egyelőre úgy gondolom hogy jó, ezt az árkateget engedhetem meg magamnak. A véleményeteket szeretném kérni, mivel neten nem találtam túl sokat. Előre is köszönöm.

21/L



2016. dec. 11. 23:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
ja és a HP gépnek 2.7 Ghz-ig növelhető (de szerintem a 2.2-is bőven elég lenne az ASUSom 1.6-jához képest), plusz csak 4 RAM van benne, de ki akarom bővíteni 8ra.
2016. dec. 17. 18:14
 12/12 anonim ***** válasza:
Én a HP-t választanám, az biztos.
2016. dec. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!