Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi bosszantja a "válaszadókat"?

Dongaben kérdése:

Mi bosszantja a "válaszadókat"?

Figyelt kérdés
Már rég akartam kérdezni. Engem leginkább az, hogy nem jön visszajelzés a kérdezőtől, hogy használt-e vagy sem a válasz. Ez volna a lényege a fórumnak, hogy mindenki okuljon belőle...
2016. dec. 23. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Nem jeleznek vissza, pedig sokaknak segítene.
2016. dec. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csakhogy ez nem fórum, és ha a szabályokat szigorúan vesszük, egy efféle hozzászólás szabálytalan, amit egy durci moderátor esetleg nem tolerál. Ezen felül az összes korábbi válaszadó számára bosszantó lehet, ha a "megválaszoltjaid" listán egy kérdés az élre kerül csak egy "köszi" miatt. Szerintem nem kéne ebből ügyet csinálni.
2016. dec. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem "ügy"-ről van szó, csak kíváncsiságról. :)
2016. dec. 23. 18:29
 4/7 |Orfeusz| ***** válasza:
100%

1. Látsszon, hogy hányan találták hasznosnak és hányan nem.

2. Aki csak lepontoz, annak a visszajelzése ne számítson!

3. A leghasznosabb választ emelje ki elsőnek.

4. A kérdező jelezhessen vissza, hogy megoldódott a probléma, és ezt a kérdések listájában is jelezze!

5. Ahol a kérdés címe nem utal precízen a kérdés tárgyára, azt a kérdést töröljék! A "Tudnátok segíteni?" típusú kérdések, ahol a többi a leírásban van, tüntessék el.

6. Lehessen szerkeszteni a választ további szöveg hozzáírásával.

7. Lehessen törölni a választ, de maradjon nyoma. Esetleg egy gomb megnyomásával lehessen megnézni, hogy mi volt ott. Törölt választ ne lehessen lepontozni.

8. Legyen kód tag! Marha idegesítő, hogy a rendszer kiveszi a szóközöket a programkódból.

9. Lehessen "felpontozni" a kérdést! Ha én ránézek, és nem tudom a választ, küldhessem feljebb a kérdést, hogy több ideig az első oldalig maradjon!

10. A pontozásos rendszer kategóriánként legyen különbontva! Ennek így nincs sok értelme. Ha valaki olyan kategóriákba is válaszolgat, ahol szokás bosszúból lepontozni, annak teljesen tönkreteszi az értékelését olyan témákban is, amihez pedig ért.

2016. dec. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 lali51 ***** válasza:
100%

+1

+nem olvassák el a linkelt oldalt.

+Használati utasításokat nem tanulmányozzák át.

+ ő jobban tudja azt hiszi.

2016. dec. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez nem a kérdésemre irányult, de díjazom!:)
2016. dec. 23. 18:39
 7/7 A kérdező kommentje:
Mármint a 4.-est... Az 5.-ös is szívből szólt!:)
2016. dec. 23. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!