Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért gyenge a számítógépe...

Termer kérdése:

Miért gyenge a számítógépe illetve mi lehet benne a rossz?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy van egy számítógépem amivel az a baj hogy egyzserüen átnáztem már milioszór mégsem értem mi a baja, van két barátom és az a lényeg hogy mind a kettöjüknek megnéztem már a gépét és összevetettem a sajétommal és elivleg az enyémnek jobbnak kellene lennie mégis megbukik a játékoknál a barátaim gépén mniden hiba és akadály mentesen müködik de az enyémen nem legyen itt szó online PL: MMorgp vagy egy Moba vagy egy sima Pc játékrol akkor is jobb teljesitményt nyújt az ö gépük!

Mind emellet olyan hibái is adódnak hogy nem hozza be éppen a böngészőt vagy éppen a programot amit szeretnék , sokszor vannak megakadások hibák , és emellet elég lassú és egyszerüen nem jövök rá mi a gond de föképp a játékoknál , már milioszor ujra lett téve szoval virus elvileg nincs rajta , nem eredeti a windows de nem hiszem hogy ennyi lenne a baja!

Játék téren is olyan problémák vannak mint PL: szaggat akármien játék és laggol egyszerüen érzem azt hogy furán mozog , és semmi nem megy hibátlanúl rajta , erre egy példa : a barátom gépén 1366x768 felbontás a maximum és hibátlanul viszi a gépe szép képpel az én gépemnek 1920x1080 a max felbontása és szépnek szép csak olyan mértékü a szaggatás hogy élvezhetetlen a játék ebben kérném a segitségetek !

Sajnálom a rengeteg helyesirási hibát nem gépelek anyit és nem is a legjobb a helyes irásom és sietek is!


A gépem összeállitása! :

CPU: Intel Pentium G2130 3.20GHz

VGA: Nvidia GeForce Gt 630

Ram: 4GB



2017. jan. 2. 19:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Először is tudni kéne milyen játék az ami szarul megy? Milyen is a "haver gépe"?
2017. jan. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

A lassúság és rendszerbeli meg-megakadások tipikus hdd lassúság miatt vannak!

Tápod pontos típusát leírhatnád, esetleg még az alaplapét!

2017. jan. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Western Digital WDC WD10EZRX-00L4HB0 ATA Device a HDD-m

ASUSTeK COMPUTER INC. H61M-E (LGA1155) az alaplap

2017. jan. 2. 20:23
 4/24 CspCsj ***** válasza:

Ugye nemcsak úgy hasonlítottad össze a processzorokat, hogy neked 3.2GHz, a haveré meg 2.6GHz? (lehet hogy neki i3 van?)

Meg hogy a te videókártyád mondjuk 4GB-os, az övé meg 1GB?


A GT630 egy alsó kategóriás videokártya, 1920x1080 felbontásnál csak (nagyon) visszavett grafikus beállításokkal ajánlott használni, de inkább kisebb felbontás ajánlott.


Végül a HDSentinel mit ír a merevlemez kondíciójára?

[link]

2017. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
4,00GB Single-Channel DDR3 @ 666MHz
2017. jan. 2. 20:25
 6/24 A kérdező kommentje:
35C
2017. jan. 2. 20:26
 7/24 anonim ***** válasza:
A #4-es a kondíciót és a teljesítményt kérdezte, felül szinesen mutatja, ill. %-ban jelzi!
2017. jan. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
54%
2017. jan. 2. 20:51
 9/24 A kérdező kommentje:
és elvileg 666 Mhz
2017. jan. 2. 20:53
 10/24 A kérdező kommentje:
és hát én ugy emlékszem rendesen összemértem
2017. jan. 2. 20:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!