Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Viselkedés védelem az...

A Viselkedés védelem az ingyenes Avastnak is része?

Figyelt kérdés
2017. márc. 30. 00:19
 1/5 anonim válasza:
Igen. De elég csak ha nagyon sokat tolod a gépet egyszer egyszer okosvizgálatot indítanod kiszűr mindent és a fenyegetést magátol elhárítja ezért szeretem az avastot . A ccleanert meg azért használd mert az tisztító program az is megéri . Persze ingyen
2017. márc. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1 ezt jól megmondtad, ingyen amúgy elég sok minden megéri.
2017. márc. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szakember sokat ügyködött távoli asztal formában, azután jelent meg az Avast felajánlása a furcsán viselkedő program javítására. Ezzel most akkor nagyon elnyerte a tetszésemet ez az ingyenes Avast, az okos vizsgálat futtatása is nagyon jól jön egy ilyen keveset tudónak, mint amilyen én vagyok. Gyakran futtatom.

Köszönöm szépen a segítségedet.

2017. márc. 30. 10:27
 4/5 anonim válasza:
Szívesen máskor is .
2017. márc. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm. A szívességeddel azonnal élnék is.

Az eseménynaplóban jelzett rendszerhibákat mennyire kell szigorúan venni? Ugyanis megkértem az illetőt, hogy javítsa a minden bekapcsolásnál jelentkező hibát is. Az eredmény az lett, hogy ugyanabból a körből való másik hibát jelez(más a kódja, de azt látom, a téma ugyanaz). A Windows 10 frissítésével érkezett, laikusok is javítgatják. Rá is kérdeztem, azt mondta, programhiba. Ne foglalkozzak vele? Egyébként a license aktiválása miatt kerestük meg.

2017. márc. 30. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!