Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bloggerek! Van valahol egy...

Bloggerek! Van valahol egy közösség, fórum, facebookos oldal, ahol a blogger közösség él?

Figyelt kérdés

Ugyanis elkezdtem blogolni, bár még nem vagyok nagyon aktív. Nem nem 1D, sőt nem is fanfic, hanem inkább egy kis kuckó nekem, ahova az írásaimat felrakom.

Szívesen csatlakoznék valamilyen említett csoportba, esetleg velük megosztani a blogom. Merthogy látjuk egymást, sokan ismerik is egymást, de (kezdőként én úgy látom), nincs meg az egység. Pl egy csoport ahol beszélhetünk vagy akármi. Léptem már be FB csoportba, de szállingóztak az emberek, és csak azért voltak jelen, hogy a saját blogjukat felbiggyesztjék egy jópofa szöveggel és kész. Lehet csak tájékozatlan vagyok, de nagyon örülnék, ha megtalálnám a közösséget. :)



2017. ápr. 3. 19:32
 1/2 anonim válasza:
Nincs ilyen, mert nincs összetartás, a magyar társadalomra illő módon.
2017. ápr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is magyar vagyok, szívesen összetartanék és szerintem még sokan így vannak. :) Ha nincsenek körülötted ilyenek, legyél te az, vallom én. Azért reménykedek.
2017. ápr. 3. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!