Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nincs olyan szimulátoros...

Miért nincs olyan szimulátoros PC (busz, villamos. ) Ami Miskolc városában játszódik?

Figyelt kérdés
Mindenféle amerikai hülyeség van, meg ha van is magyar városban játszódó szimulátor, akkor általában pesti, de az engem nem érdekel meg ocsmány is a kidolgozása, a vidéki városok miért vannak lsz@rva?!!! Miért nincs egy egységes lelkes magyar fejlesztő csapat, aki csinál ilyeneket pl: Magyarország minden nagyvárosáról egy valós tömegközlekedéses szimulátort?

#magyar #busz #Miskolc #villamos #felháborodás #PC szimulátor #fejlesztő csapat
2017. ápr. 18. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki ad rá pénzt? Én szívesen megcsinálom, de a letorrentezésedből sajnos még nem tudtam kenyeret venni.
2017. ápr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor legyen pl: Steames, vagy hasonló fiókkal rendelkező játék, vagy nem tudom, amit nehezebb lekalózkodni, akkor meg többen fizetnének érte.
2017. ápr. 18. 20:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert rétegjáték lenne, és lehet, hogy a bevétel kevesebb lenne, mint a fejlesztésre fordított kiadás. Sőt, szinte biztos. Gondolj csak bele, mennyi dokumentáció kell ahhoz, hogy te élethűen visszaadj EGY várost. Millió fotó, videó, jegyzet, stb. Erre kellenek emberek, akiket kifizetsz minden nap, kifizeted a kajájukat, az esetleges szállásukat, stb. Senki nem fogja ingyen vagy saját zsebből dokumentálni Miskolcot egy fejlesztőcsapatban sem, már ha egyáltalán van manapság magyar fejlesztőcsapat, aki érdemi munkát ad ki a kezei közül.


Külföldről meg egy nagy csapat sem fog idejönni, hogy lemodellezzék Miskolcot meg a többi nagy várost.

2017. ápr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Na most gondolj bele. Egy komoly grafikájú modern játékot ami szépen néz ki millió dollárokba kerül legyártani több száz ember munkája által. Szerinted szerte a világban az emberek rohanni fognak a boltba, hogy úúúúúúúúúúú Miskolc villamos szimulátor 2018 és megveszik? Nem fogják. Kereslet híján pedig hülyeség pénzt ölni bele mert nem fog megtérülni. Ezért olyan csúnyák még a Budapestes szimulátorok, mert hobbiból szabadidőijükben csinálták az emberek.
2017. ápr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Hominida ***** válasza:

"egységes lelkes magyar fejlesztő csapat"


Van ilyen, csak vasútra. De ott sem osztogatják bárkinek a saját, igencsak fáradságos munkájuk gyümölcseit, csak azoknak, akik szintén tettek már be abba a gyümölcsöskosárba. Te lényegében azt igényelnéd másoktól, hogy néhány ember kedvéért dolgozzanak egy-két évet, mert persze ha kevesebbet fordítanak rá, és "ocsmány a kidolgozása", akkor annak a néhány embernek sem kell.

2017. ápr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most nem akarok, itt nagyokat mondani, de ha nem csak azért a néhány ember kedvéért, de fordítanának rá legalább olyan alapos munkát mint amilyen az Euro Truck Simulator 2, akkor még vennék is az emberek, persze akkor már egyértelműen nem csak Miskolc, hanem kifejezetten Magyarország minden fővárosa, mert azért az ETS2-nek elég szépen és optimalizáltan meg van csinálva és még fejlesztik a mai napig is, illetve, hogy ott is van egy lelkes készítő, aki csinálja a Magyarország módot neki is le a kalappal, azt nem tudom, hogy csinálja e a még, de nekem nagyon bejött csak az se teljes. De akkor már az is klassz lenne, ha lenne egy Magyarország DLC, mert az EU Truckosok ott is fejlesztenek sok mindent, elvégre nem olyan rég került ki a skandináv és francia DLC példa kedvéért. De most ezektől eltérve, az is más, hogy módot csinálnak egy-egy játékra, meg az is, hogy alapból ez mind benne van. Kár, hogy amúgy a szimulátorokra nem fordítanak elég figyelmet, mert többségük optimalizálatlan és nem is realisztikus, eddig amit megéri játszani, az az Euro Truck Simulator 2 egyértelműen, illetve a Train Simulator (2014, 2015, 2016, 2017 széria). Szóval ha ezeket összemixelnék valami csoda folytán, nagyon szuper kis Magyarország tömegközlekedés szimulátort lehetne csinálni, de én csak próbálok ötletet adni meg reménykedni.
2017. ápr. 18. 22:11
 7/8 A kérdező kommentje:
*Magyarország minden nagyvárosa, nem fővárosa bocsánat :D
2017. ápr. 18. 22:12
 8/8 anonim ***** válasza:
A való életben sem akarok tömegközlekedni (pláne Miskolcon), nem hogy PC-n.
2017. ápr. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!