Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem működik a számítógépem?

Miért nem működik a számítógépem?

Figyelt kérdés

Egyik este valamiért kérte az újraindítást és azóta nincs kép. Biztos nem a monitor rossz, mert megnéztem másikkal is. Csak ma vettem észre, hogy a visszajelző led se villog...

Kipróbáltam, hogy az alaplapi videókártyába dugom a kábelt, de úgy sincs kép.

Jó lenne ha megoldódna, mert 2 nap és vizsgázok és mindenem azon van :D.



2017. máj. 16. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:

A ventilátorok felpörögnek?

Azzal kéne kezdeni, hogy ha van alaplapi vga,akkor kiszeded a pcie slotból a külsőt és csinálsz egy BIOS resetet.

Ha így sem indul be,akkor ha több memória modul van a gépben ,akkor kiszeded az összeset és csak 1db teszel valamelyik slotba, majd ha nem indul kicseréled a memóriát és ugyanezt kipróbálod a másik slottal.

2017. máj. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen felpörögnek, hogy csinálok olyat?
2017. máj. 16. 18:03
 3/6 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a bios resetet (kivettem a gombelemet és visszatettem), semmi változás :/
2017. máj. 17. 12:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor ki kéne szedni a VGA kártyát a helyéről és az alaplapi integrált kimenetre rádugni a monitort.

Milyen konfig ez? Milyen alaplap?

2017. máj. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy másik fajta kábellel próbáld meg. Nekem is volt már ilyen problémám, nekem az megoldotta, hogy dvi helyett vga-val elindítottam, működött. Visszaraktam a dvi-t,így már az is működött.
2017. máj. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Videó kártya nélkül próbáltam és akkor se jó.

Másik kábellel is akkor se :/.

msi 760gm-p23 (FX)

2*2gb ram ddr3

Valami amd proci, asszem 3 vagy 4 magos

Hd54500 512mb

Atx-420w-pfc-n psu

500gb samsun winchester

2017. máj. 18. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!