Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezzel mit kezdjek? /Bővebben...

Ezzel mit kezdjek? /Bővebben lent írok/

Figyelt kérdés

Jelenleg Windows 10 pro operációs rendszerrel rendelkezem. Ez a verziót egy ismerősöm telepített fel EREDETI Windows 7-es CD-ről. Ugye a Win7-ről lett frissítve 10-re. Ez volt 2 éve.Na most olyan hülyék voltunk hogy a 10-ről nincs biztonsági mentés. Itt a szűz windowsra gondolok. A win7-ről van. De a frász akar 7-et használni már eleve 2017-ben.. Vissza lehet állítani alap windows 10-re? Vagy kell egy CD hozzá mely tartalmazza a Windows 10-et? Esetleg szerviz? Ha szerviz menyibe kerülne driverekkel együtt windows 10 pro-t telepíteni. Nekem nem kell "home" meg egyéb változatok. Nem kell kamu windows, és nem érdekel az sem hogy használj windows 7-et. Nekem teljesen megfelel.

A válaszokat köszönöm!



2017. máj. 20. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Minek biztonsági mentés? Én alapból nem használom... Minden egyes mentett állapotot törlök.


Ha akarnál sem sikerülne Win 7-re visszamászni, ugyanis ha frissítettétek a rendszert 10-re, 30 napod lett volna visszamászni a 7-re. Ez után eltűnt a rendszer. Szóval csak 10-re tudsz visszalépni. Elég az alphelyzetbe állítás is a gépházból, de nyugodtan töltsd le a Microsoft HIVATALOS oldaláról a W10 Pro képfájlját, melyet USB-ről bootolva feltelepUthetsz (újraformázás stb...) a rendszer aktivált marad (alaplapba integrálódott sorozatszám) amint netet kap a rendszer, lekéri az adatokat és aktiválódik.

2017. máj. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettél. Majd a zöld pacsi!😃
2017. máj. 20. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!