Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudok a notebookomban videokár...

Tudok a notebookomban videokártyát cserélni?

Figyelt kérdés

HP Pavilion 15-öm van

Azért lenne fontos megtudnom, mert a gépem teljesítménye romlott. Ehhez lehet a is hozzájárult, hogy több alkalommal is túlmelegedett, de ezt már sikerült kiküszöbölni. De sajnos az elmúlt fél évben kicsit romlott a teljesítménye, és nem úgy tudom használni mint eddig. Főképp játékokra gondolok itt, egy évvel ezelőtt még gond nélkül használtam olyan dolgokra amikre ma már nem tudom. (az FPSem sokszor aránytalanul kicsi) Nem kifejezetten szeretnék ennyi miatt új gépet venni, és lehet azzal is jönni, hogy az asztali gép erre a célra jó lenne, ezt nagyon jól tudom. Elsődlegesen azt szeretném tudni, hogy tudok-e videokártyát cserélni benne.



2017. jún. 8. 19:40
 1/2 CspCsj ***** válasza:

Valószínűleg nem lehet cserélni, mivel alig pár laptopban van csak ilyen lehetőség.


A Pavilion 15 túl általános széria.

Pontosabb modellszám kellene, vagy legalább a processzor/videokártya típusa.


Ilyen néven kapható 110ezerért alapszintű Pentium integrált IntelHD-vel, de akár 300ezer felett is i7-es GTX960M-mel. (meg köztes áron pár más összeállítás)


Ezeket elnézve egyik sem cserélhető, így szerintem a tiédben sem.

2017. jún. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha lehetne is cserélni amit a tiedben 99% hogy nem lehet, nem éri meg mert a gép árának a felébe kerül egy jobb kártya. simán van 80-90 000 egy GTX660m is.


Olyan hogy teljesítmény romlás nincs a hardvereknél. Egy hardver ugyan azt tudja újkorában és 10 évesen is, nem tud gyengülni még ha 5x meg is sül akkor se. Szoftverezési gondok, windows vagy driverek vagy mégse sikerült a túlmelegedést kiküszöbölni.

2017. jún. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!