Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Én vagyok béna vagy a BF4-el...

Én vagyok béna vagy a BF4-el van gond?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy nagyon sokszor van olyan hogy pl. jön szembe valaki akinek nagyon kevés élete van, tényleg csak pár méterre van én pedig belelövök egy tárat és valamiért egyik sem talál aztán ő meglát, párat belémlő és én meg meghalok. A másik meg hogy nagyon nagyon nehéz észrevenni az embereket. Nem tudom miért van ez, a BF3-ban nincs ilyen gondom de itt mintha minden én mindenki kisebb lenne, ezért nekem FLIR nélkül szinte lehetetlen bárkit is meglátni. 1080p-ben játszok de régen 1024x768-ban is ez volt.. És még az is ott van hogyha futok és lőnek, akkor lenyomom az Y-t hogy lefeküdjön a csávesz de amint lefekszik egyből felkel és megint meghalok. Ez miért van? Ehhez hasonló, hogy lőnek rám én fedezékbe megyek és teljesen bentvagyok de mégis meghalok. Pingem alacsony, fps fix 60 szóval nem értem hogy mi a gond? Azt hallottam hogy rossz a netcode és soha az életben nem fogják kijavítani. Ezek a problémák még fennállnak a BF1-ben is, vagy az már normális, sokat javult?

2017. aug. 3. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Is-is. Mármint az eredeti kérdésedre válaszolva.

Bővebben:

-A fegyvereknek rendes ballisztikájuk és szórásuk van, az hogy te azt hiszed hogy beleeresztesz valakibe egy tárat, még nem jelenti azt, hogy az talált is. Scope nélkül például elég nagy a szórás, illetve folyamatos lövés közben minden fegyver másképp húz, ezt is figyelembe kell venni. Aki meg szembejön veled, az valószínűleg egy ügyesebb játékos és egyből fejbe lő miután konstatálta hogy te bizony nem vagy túl ügyes. Emellett az emberek nehezebb észrevétele azért van, mert a játék részletesebb mint az elődje, ezért jobban oda kell figyelni, ha ki akarsz szűrni valakit. Az effektek, fények, tárgyak, mind részletesebbek, ezzel mind nehezítve a játékos dolgát (illetve szépítve a játékot, nyilván). Szóval első körben azt mondanám hogy ha nem is vagy béna, de nem vagy (még) kifejezetten ügyes.

Ez az érem egyik oldala.

A második része annak amit írsz, nagyjából megállja a helyét. Még mindig van néhány bug a játékban, a lefekvés utáni egyből felkelést már én is tapasztaltam, bár fedezék mögüli halállal (hacsak nem átlőhető anyagból van a fedezék) még nem találkoztam. Ezekkel meg kell békélni, ha már jobban nyomod a játékot, nem annyira zavaróak, legalábbis szerintem. A Battlefield 1 egy újradolgozott játék, abban is biztosan vannak hibák, még ha nem is ugyanezek, mert egyik játék sem tökéletes.

Ettől függetlenül én azt tanácsolom, hogy ha tetszik a játék, akkor gyakorolj, mert a mondandód első fele könnyen orvosolható azzal, ha már jobban játszol. (Továbbá nézesd meg a szemed, mármint komolyan, lehet hogy észre sem vetted, de romlott valamennyit és ezért nem látod annyira jól a dolgokat, mint régen.)

Jó játékot!

2017. aug. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
UMP-9et használom RDS-el ami CQC-ben az egyik legjobb szóval pár méterről igencsak találnia kellett volna. A szememmel szerintem nincs gond, mert mint írtam a BF3-al is játszok és az sokkal jobban megy. A BF4-ben meg mintha minden kisebb lenne, a játékosok meg jobban beleolvadnak a környezetbe. Egyedül akkor vagyok jó ha FLIR van a fegyveren, vagy ha lövész vagyok tankban mert ott is FLIR-el nyomom. De mire UMP-9hez meglesz a FLIR, megöregszem :( A BF1 bétával játszottam és ott nem tapasztaltam ilyet. Habár lehet azért mert csak az az 1 pálya volt a sivatag pedig eléggé egyszínű így minden jobban kitűnik, de nem baj majd ha meglesz az új gép kipróbálom a 10 órás trialt és megnézem.
2017. aug. 3. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!