Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játék közben miért kapcsolhat...

Csa1999 kérdése:

Játék közben miért kapcsolhat ki a gépem?

Figyelt kérdés

Tehát elinditok egy csgot.egy l4d-et vagy lolt es semmi.de amint nagyobb teljesitmenyt igenylo jateknak vetem ala 1 ora utan beadja az unalmast kikapcsol es egybol ujra indul.azonnal! Igen terheles alatt neztem cput es vgat vga bf1 alatt ultran (gtx970) 55-60c cpu 40-55c es egyszercsak se szo se hang by


Config

Amd fx8320e nincs huzva

Gtx 970 nincs huzva

Hyperx red 8gb ram

Gigabyte alaplap hirtelen nem tudom

Táp akyga 600w

Felek tap a ludas


Gepet mar ramtam ujra de semmi



2016. nov. 27. 23:20
 1/5 Amarok Tonrar ***** válasza:
100%

"Táp akyga 600w"


Ezt lecseréled, és megoldódik a problémád.

2016. nov. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Cseréld le a tápot ameddig még tudod.
2016. nov. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a táp egy hulladék, azonnal vedd ki belőle és szerezz egy minőségit.
2016. nov. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hypno ***** válasza:

Ugyan ez a táp valóban az ajtókitámasztó kategória, de a jelenség márkától és típustól függetlenül általános, amikor megöregszik néhány alkatrész a (jellemzően kondenzátor) a tápban, vagy ha teljesen el van koszosodva.


A kiküszöbölés módját már előttem leírták. Esetleg - ha még nem tetted meg - ideigleenes jelleggel megpróbálkozhatsz egy kiadós portalanítással

2016. nov. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Emberek bárkinek hasonlo jellegu a gondja vegyen tápot lassan w hete zokkenes mentesen megy a bf meg minden nem kapcsol ki koszi :D
2016. dec. 9. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!