Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol vannak az adataim?

Hol vannak az adataim?

Figyelt kérdés
Nemrég volt probléma a gépemmel és el kellett vinnem a számtek szaküzletbe. Adatmentésért fizettem nekik, azt mondták sikeres volt. Viszont nem találom most a dokumentumaimat. A D meghajtón megvannak a dolgok, de egy csomó minden hiányzik még. Mit kellene csinálnom? Vagy igaz a hír, hogy C meghajtón ilyenkor minden eltűnik? Erről nem szóltak nekem. :(

#szerviz #informatika #eltűnt adattok
2017. aug. 5. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha újra telepiteték akkor igen... ezért ajánlatos a fontosabb adatokat másik meg hajtóra rakni vagy külső vinyora. annak idelyén nekem is volt ilyen de ott nagy adatvesztésem volt 300GB körül ezért most van 8 külső vinyom és 1-1 vinyon ugyan azok vannak. ezt ajánlom neked is...
2017. aug. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ne már. Iszonyat mérges vagyok! Tanulmányaim voltak rajta. Az igazi baj, az az, hogy nem számítottam rá, mert új a gép. A hülye Windows 10-el volt problémám. Most rohadtul dühös vagyok. Részben magamra is, de tényleg, nem gondoltam volna.
2017. aug. 10. 18:06
 3/4 A kérdező kommentje:
Basszus nem! megtaláltam az adataimat! Megvannak! Pedig ha jól emlékszem újra rakást említettek. Most megkönnyebbültem, és legközelebb odafigyelek az adatmentésre szépen :) Van is 1 terrám külső memóriaként hozzá :) Köszönöm a választ azért.
2017. aug. 10. 18:10
 4/4 anonim ***** válasza:
:D
2017. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!