Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond a SMART...

Bicsibi kérdése:

Mi lehet a gond a SMART Bluetooth 4. 0 okos kulcstartómmal?

Figyelt kérdés
Vettem egy okonak épp nem mondható kulcstartót. Sajnos hiába töltök le hozzá appokat a telefonomra (SAMSUNG GALAXY J3 2016) nem találja az eszközt, pedig be van kapcsolva a Bluetooth. Már a Youtube- on is keresgéltem, de az instrukciókat követve sem tudom használni. Valaki tudna segíteni?

#Smart #Okos kulcstartó #iTAG
2017. aug. 17. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Cseréld ki benne az elemet.
2017. aug. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Új elem van benne.
2017. aug. 18. 08:45
 3/3 djcsemege válasza:
Szia. Én is vettem ilyen " okos " kütyüt. Nekem az iSearching alkalmazással működik. Azt próbáld meg letölteni. Nekem az a gondom, hogy egy idő után kikapcsol a kulcstartó és nem ad jelet. Persze, hogy nem találom meg. Természetesen ha megint bekapcsolom akkor egyből mutatja, hogy hol van. De így nincs értelme ha egy idő után kikapcsol a kütyü.
2018. dec. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!