Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A számítógép újratelepítése...

A számítógép újratelepítése megoldaná a problémát?

Figyelt kérdés

mikor felveszek valakit msnre, alapból le van tiltva az illető, és neki nem is jelzi, hogy én felvettem.havernak is volt múltkor ilyen, és az ő állítása szerint az egész rendszer szarozott.de neki már jó, mivel W7 - re kijött a 2011 - es msn.nekem XP - m van, a 7 - et valszeg nem bírná a gépem.lehet nem is lesz XP - re 11es msn.úgyhogy valahogy a jelenlegi msnt próbálnám megjavítani, csak nem tudom, hogyan.

ötletek ?


2010. nov. 8. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudod megjavítani. Mindenkinél ez van. A 2011-est ne kívánd. Sokkal rosszabb mint az előző verziók. Addig örülj még a régit használhatod!
2010. nov. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ember hogy használjam, mikor kommunikációra találták ki, és ha nem tudok azzal kommunikálni, akivel akarok ?!
2010. nov. 9. 12:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is voltam különféle problémák MSN-el. Próbáltam azt, hogy az MSN-t töröltem és újratelepítettem, de nem lett megoldva semmi. Majd a Windows újratelepítés megoldotta. Ha nincs több partícióra osztva a HDD-d akkor ments el minden fontos adatot újrrarakás előtt. U.i.: jómagam sokáig idegenkedtem a Skype-tól, de mostmár nyugodtan állíthatom, hogy jobb az MSN-nél.
2010. nov. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt régebben ilyen problémám...

Nem a Messengerrel mint programmal,hanem a szolgáltatással van baj.

A weben kell intézni a dolgot...nekem úgy javult meg,hogy e-mail címet cseréltem,megerősítettem,majd pár óra múlva visszacseréltem a régire....hogy ne kelljen megint mindenkit felvenni.

2010. nov. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!