Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A számítógép újratelepítése...

A számítógép újratelepítése nehéz?

Figyelt kérdés
Még nem csináltam és baj van az egyik eredeti játékommal és szerintem már csak ez az egy esély van hogy ujratelepitem. :S
2010. dec. 23. 12:53
 1/5 bp1985 ***** válasza:
Nem nehéz. De a játékot telepítsd újra először. Ne az egész gépet.
2010. dec. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valakinek nehéz, valakinek nem...
2010. dec. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Attól függ milyen oprendszer. A win 7-et könnyű az xp-t egy kicsit nehezebb de az is megoldható. Szerintem a játékot nem befolyásolja az oprendszer kivéve ha 64 bitesed van de a játék 32 akkor viszont ha már semmi sem megy (csak ha a bit nemstimmel) lőjjél egy új oprendszert de erről kérdezz meg mást is mert innen nem látom.

ja és ha letöltenéd (én nem szoktam mert illegális) szóval ha mégis akkor hozzáértővel beszélj mert akkor még törni kell a rendszert ami meg nem mindig megy elsőre akkor új törő kell stb.

2010. dec. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

előző vagyok

[link]

video a win 7 telepítésről

2010. dec. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
xp-m van és megvolt annaka játéknak a nem eredeti verzioja utána megtetszett és multizni is szerettem volna de semmi :S és az lehet a windows azt hiszi hogy a hamis van nem az eredeti és ezért bekavar.
2010. dec. 23. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!