Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Új gépet vettem, amin jelenleg...

Új gépet vettem, amin jelenleg nincsen semmilyen operációs rendszer, viszont DVD meghajtót nem vettem, mert pendriveról akartam rátelepíteni a win10-et. Amikor próbálnám telepíteni, akkor a WIN logója tölt, és egyszer csak egy hibát dob ki? :

Figyelt kérdés
Recovery error code: 0xc0000098. You will need to use recovery tools. If you dont have any installation media (like disc or USB device) contact your PC/device manufacturer. Ntskrnl.exe (KERNEL) Mi az a kernel? Valakinek van ötlete, hogy ez így összességében mi? Hogyan lehetne megoldani?

2017. dec. 3. 10:49
 1/4 Argloss ***** válasza:
Media Creation Tool-al csinálj egy MŰKÖDŐ usb telepítőt.
2017. dec. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy a rufus nevu progival. Egyszer en is szivtam ezzel, pedig elotte millioszor telepitettem arrol a pendriverol. Valamamelyik file megis megbolondult rajta. Csinaltam ra egy uj telepitot es egybol jo lett
2017. dec. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mediacreationtoolal is próbáltam már, illetve a Rufus nevű programmal is. a Win10 biztosan működik, mivel a régi PC-men is kipróbáltam és érdekes, ott a BIOS-ban amikor elindítom akkor elő is dobta a WIn10 installert, és feltudtam volna rá telepíteni. De mikor az új gépben csináltam akkor meg a Recovery-s a kérdésben található üzeneteket írta ki. Nemtudom annyira nem értek hozzá, de lehet hogy DVD-vel jó lenne? Vagy esetleg BIOS frissítés? MSI-s alaplapom van, de mikor leszedtem a legújabb BIOS-t és a BIOS M-FLASH-ben próbáltam frissíteni, azt írta ki, hogy CORRUPTED. Hát mondom oké. Köszi a tippeket, esetleg valamilyen más problémája van a gépnek?
2017. dec. 3. 12:41
 4/4 anonim ***** válasza:

A tavgyogyaszat csak a tvben mukodik :)

Igy eleg nehez, csapd a honod ala es keress egy pc szervizt, segiteni fognak es meg ezert sztem penzt sem kernek.

2017. dec. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!