Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha veszek magamnak karácsonyra...

Ha veszek magamnak karácsonyra valamit (persze 24 előtt), de még sem tetszik, de a bolt 2 ünnep között zárva van, hogy élhetek az elállás jogával?

Figyelt kérdés
Vagy pl ha írok egy emailt nekik hogy nem kell, vegyétek vissza 14 napon belül, akkor azt vissza veszik ha még kari után?

#vásárlás #bolt #elállás #Extreme Digital #eMAG #több kulcs szó nem jut eszembe
2016. dec. 13. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

" de a bolt 2 ünnep között zárva van,"

Teljesen mindegy hogy nyitva van vagy zárva, a boltban vásárlásra nem vonatkozik a 14 napos elállás lehetősége. Csak online rendelésre.

2016. dec. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ha bizonytalan vagyok (pl másnak vett ajándék kapcsán - ha rossz a méret..stb), akkor megkérdezem az adott boltban hogy milyen lehetőségeim vannak ha még sem tetszik. Szerintem nyugodtan kérdezd meg, készségesen el fogják árulni neked az igazat ezzel kapcsolatban. :)
2016. dec. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1# nem írtam le bocsi, online rendelem a terméket, csak boltban veszem át
2016. dec. 14. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!