Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Whatsappot és Skypet is...

Whatsappot és Skypet is tudják figyelni, ha valakire rászállnak?

Figyelt kérdés

Mert oké, a telefonhívások nyilván igen, sms-eket igen, hallom h a facebookos üzeneteket is, de mi a helyzet a whatsappal és a skypeval?


valaki infós vagy bennfentes tudja?



2018. jan. 22. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Hacsak nem vagy drogdíler vagy sorozatgyilkos, senkit nem fog érdekelni a skypos és whatsapos szarjaid. ;)
2018. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem ez a kérdés ...


oké, feltételezzük h az vagyok, akkor a kérdés h technikailag (!!!) képesek rá?

csak mert kb 8 éve még biztos forrásból tudtam h a skypet nem tudják figyelni, idegbetegek is voltak miatta. de sajnos már nincs meg a kontaktom, így nem tudom megkérdezni, ma mi a helyzet.

2018. jan. 22. 20:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Korábban (Microsoft előtt) p2p volt a Skype kommunikáció. Most már nem az. Gondolom ebből már kitalálod, hogy figyelhető-e.
2018. jan. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát igen ez igaz ...

de a whatsapp sztem nem.

2018. jan. 22. 22:40
 5/6 anonim válasza:
Azt nem tudom hogy figyelik e így folyamatosan, de nekem volt már hogy valami orosz szövegeket linkeket küldtek ismerőseimnek, ami azért elég bizarr, ki a fene akarná feltörni az ilyet, úgyis csak telefonálásra használod nem írsz olyanokat hogy nah akkor tessék itt a bankszámlaszámom ja meg a címem várjál holnap elutazok akk ne holnap hozd a zsák manit stb. Whatsappról meg tudom hogy feltörhetetlen(elvileg úgy van programozva)
2018. febr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nemtom ... én azóta kaptam olyan infót h állítólag nagyon könnyen tudják figyelni a whatsappos beszélgetéseet is ... azaz ott tartunk h egyszerűen nincs biztonságos mód a kapcsolattartásra, az ég világon mindenbe bele látnak, ha akrnak.
2018. febr. 28. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!