Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy illesztőprogr...

Hogyan lehet egy illesztőprogramot véglegesen eltávolítani?

Figyelt kérdés

Egy gép új wifi adaptert kapott, feltelepítettem. Újraindításig tökéletesen működött, majd még utána kb 5 percig és a net elszállt.


Kb 30 perc kattintgatás után rájöttem, hogy ahol ki vannak írva az aktuálisan elérhető hálózatok, fent egy legördülő menü van, ahol ki tudom választani a "Wifi" és "Wifi 2" menüt. (Wifi a régi és üres)


Ha kiválasztom a Wifi 2-t akkor a gép elkezd szenvedni, net nincs.


Következő újraindítás után ha elég gyors vagyok, akkor eszközkezelőben letudom tiltani a régi eszköz illesztőprogramját (erre vált át) és el is tudom távolítani, majd innentől komótosan az új eszköz illesztőprogramját újra megkeresem a felkínált három lehetőség közül:

Realtek (erre megy alapból letiltás után, csak nem csinál vele semmit sem), TP-link windows 10 verzió (ha jól emlékszem ez nem működik, most jött le az őszi frissítéssel), TP-link saját verzió (ha jól emlékszem ez ment).


1-2 ki-be kapcsolás után, visszaáll minden az eredetibe, s kezdhetem elölről.


Mindkét adapter TP-link (pillanatnyilag nem vagyok annál a gépnél és fejből az már nem)

Op rendszer: Windows 10


2018. jan. 30. 16:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!