Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem működnek a driverek?

Miért nem működnek a driverek?

Figyelt kérdés
AMILLA1703HU2 laptopom van,op rendszer nélkül kaptam,feltettem rá az XP-t,működött minden.CD-t nem kaptam a géphez.Nemrég megint újratelepítettem és nincs hang és a képernyő is hullámzik.Kerestünk hozzá driver-t,ami eddig minden esetben működött és most nem.Minden esetben ezt írja ki: The contents this file cannot be unpacked. The executable you are attempting to run has been corrupted. Please obtain another copy of the file verifity its integrity and try again....
2008. okt. 27. 17:22
 1/6 Hintalow ***** válasza:
valami nem stimmel a driverrel. meg kéne próbálni újra leszedni, újabbat keresni belőle, esetleg máshonnan leszedni.
2008. okt. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A létező összes drivert megpróbáltuk,amit előző újratelepítésnél elfogadott...
2008. okt. 28. 15:37
 3/6 Hintalow ***** válasza:
Hááát, ha a driverek ugyanazok, akkor esetleg az oprendszer lehet más, ugyanazt tetted fel mint annó?
2008. okt. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ugyanazt....
2008. okt. 28. 21:31
 5/6 anonim ***** válasza:

...és legelőször az alaplapi drivert próbáltátok feltenni...

(chipset)...utána a többit...

SP3 rajta van?

2008. okt. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
őőő.azthiszem nincs.
2008. okt. 29. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!