Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem hoz be semmit a...

Sissi királyné kérdése:

Miért nem hoz be semmit a telefonom (a képernyő fekete marad)?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy kis baj a telefonommal: ahogy itthon voltam, szokás szerint csak azt csináltam rajta, mint eddig (facebook, intagram), majd lekapcsoltam róla a wifit, de a telefon nem kapcsoltam ki. Nem olyan sokkal később újra megnéztem volna, megnyomtam azt a gombot, amivel be szokta hozni a képernyőt, de nem jött be. Hosszan is megnyomtam, hogy hátha mégis kikapcsoltam, de nem. Feltettem töltőre, mert azzal be szokott jönni, hogy hány százalékon van, de most nem jött be semmi. :( Vártam is, hogy hátha megjavul, de már fél órája nem csinál semmit. utánnanéztem, és ott azt írták, hogy vagy várunk, ha nem jó, akkor újraindítjuk (de hogy, hogyha nem hoz be semmit?), és ha az sem jó, akkor kivesszük, majd visszatesszük az akkumlátort, és ha az sem, akkor vége. Holnapig persze még várok ezzel, de nektek már nem volt ilyen? Nem is olyan régi a telefon, most lesz hamarosan egy éves, Huawei. Ti tudtok valamit? A válaszokat előre is nagyon köszönöm!

2018. márc. 9. 16:54
 1/1 anonim válasza:
Szia! Esetleg nem raktad vízbe véletlenül ? Mert ha igen akkor ne nyomogasd a be kapcsoló gombot és ne rakd töltőre, Hadd száradjon ki. Olyan 1-2 Nap.
2018. márc. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!