Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mire szolgál a Rendszer...

SIDLER22 kérdése:

Mire szolgál a Rendszer számára fenntartott partíció?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam ismerősöktől, hogy a Windows indításához kell de igazából nem tudom és szerintem ők sem nagyon tudják.

2018. márc. 13. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
81%

Csak akkor szükséges, ha Bitlocker titkosítást használsz, egyébként nem kell. Viszont ha már van, nem szabad csak úgy törölni. Van rá módszer, hogy a tartalmát átrakd a fő particióra és utána törölhető, de körülményes, szóval nem érdemes vele kínlódni.

Ha nagyon zavar, a következő újratelepítéskor előre készítsd el és formázd le a Windowsnak a particiót és akkor nem fog ilyen boot partíciót csinálni. Ha a Windows telepítőből partícionálsz, akkor viszont kérdés nélkül megcsinálja. Mert Windows.

2018. márc. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 AntZ ***** válasza:
Windows 7? Igen, az a boot partíció. Ha az megsérül, vagy belepiszkálsz, nem fog indulni a w7. Jobb, ha a lemezkezelőben eltávolítod a betűjelét, hogy az intéző vagy a total commander ne is lássa.
2018. márc. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!