Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi az a kriptovaluta bányászás?

Mi az a kriptovaluta bányászás?

Figyelt kérdés

Már a csapból is ez folyik...Ezzel a "bányászással" pénzhez lehet jutni vagy micsoda?

Az elöbb olvastam hogy van olyan videókártya ami kriptovalutát bányász ... MIVAN?! bocs ez nekem kínai...:D



2018. márc. 30. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Használd a keresőt. Kis millióan megkérdezték már. Unalmas.
2018. márc. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pont ezért kérdeztem , mert olvasgattam neten és nekem full "kínai" az egész szöveg semmit nem értek belőle. Ezért valaki elmagyarázhatná :) te vagy unalmas koccolj.
2018. márc. 30. 15:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Alul a kapcsolódó kérdéseknél is ilyeneket dob fel ahol konyhanyelven elmagyarázzák mindezt. Klikkelj oda ember!
2018. márc. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy olyan nincs ahol elmagyarázzák mi az a kriptovaluta meg a bányászása de mind1...
2018. márc. 30. 15:42
 5/7 fersk ***** válasza:
100%

[link]

És ha elolvastad, utána keress a neten egy illemtan könyvet és azt is tanulmányozd, légyszi.

2018. márc. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
neked köszi linket , de én azért húztam fel magam , mert ahányszor kérdést teszek fel ide minden alkalommal belém kötnek :) tudtommal azért van ez az oldal ,hogy segítsünk a másiknak , énis láttam már gáz kérdéseket mégse írok oda fölöslegesen!
2018. márc. 30. 17:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Bemásoltam a Google-ba, és az első három oldalon legalább tíz olyan honlapot találtam, ahol érthető nyelven elmagyarázzák, hogy mi az a kriptovaluta bányászat. Lehet, hogy nekem valami különleges Google-om van, ami többet mutat, mint másoknak?
2018. márc. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!