Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Linuxnál eltűnt a tálca, hogy...

Linuxnál eltűnt a tálca, hogy hozzam vissza?

Figyelt kérdés
Anya a számítógépénél elnyomott valamit. Előbb a start menü, majd nem sokkal később az egész tálcája is eltűnt. Egyszer régen már eltűnt a start menüje, de arra akkor találtam megoldást a neten. A tálca előbányászására viszont most nem. Nem is nagyon értek az ilyesmihez. Ráadásul nekem Windowsom van. Valaki tudna segíteni?

2018. ápr. 19. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Most Windowsod van vagy linuxod és melyik disztród?
2018. ápr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"és melyik disztród"

...és milyen asztali környezet van hozzá?


Például: Linux Mint + Xfce? Debian + MATE?

2018. ápr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Pipas Pisti ***** válasza:
Jobb egérgomb az asztalon, és panel hozzáadása - KDE-n így megy, de szerintem a legtöbb userbarát felületen is. Majd, ha már előkerült a panel és beállítottad, akkor a panel zárolása szintén jó megoldás ugyanabban a menüben.
2018. ápr. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Anya gépéről volt szó, amin Linux van. Csak azért írtam le, hogy én amúgy Windowsos vagyok, hogy érzékeltessem, tényleg abszolút nem értek a dologhoz, mert nem szoktam leülni az ő gépéhez, nem ismerem ki magam rajta.(Bár amúgy sem vagyok egy számítógépzseni. A második válaszoló kérdéseiből pl. semmit nem értettem. :')


Végül is anyának sikerült nagy nehezen magának megoldania a dolgot. (Amikor megtörtént a baj próbálkozott egy ideig, aztán másnap este is, de nem jutott előrébb. Ekkor írtam ki a kérdést ide az oldalra. És hát persze, hogy nem sokkal ezután sikerült magától megoldania a problémát... :D) Egyébként úgy rémlik, hogy a jobb kattintásra nem adott ki olyan lehetőséget, hogy "panel hozzáadása". (Ma már biztos nem ellenőrzöm ezt le.)


Mindenesetre köszönöm a segítő szándékot! Előbb-utóbb biztos idekeveredik valaki, aki ugyanerre keresi a megoldást.

2018. ápr. 20. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!