Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megérné hangkártyát vennem?

Megérné hangkártyát vennem?

Figyelt kérdés

Van egy Lenovo Y50-70 -es laptopom és szeretnék venni egy Astro A10-es fejhallgatót (esetleg, ha tudtok jobbat ajánlhattok) és abban kérném segítségeteket, hogy szerintetek kéne vennem hozzá egy külső hankártyát is, vagy kicsi lenne a minőségbéli különbség? A fejest főleg zenehallgatásra, kis játszásra használnám.

A hasznos válaszokat előre is szépen köszönöm!



2018. máj. 16. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérdés, zenehallgatás alatt mit értünk, és mennyire lenne ez a prioritás. Ugyanis az Astro nem erre lett kitalálva, ez főleg a játékosoknak való. Ha a zene a fő irányvonal, én inkább azt ajánlanám, nézz bele ebbe a listába: [link]


Hangkártyát egyébként kifejezetten megéri venni, egészen más élmény egy dedikált megoldással a zenehallgatás.

2018. máj. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, nagyon hasznos a válaszod! Igazából inkább mikrofonos fejest szerettem volna venni, játék közbeni chat miatt, de így szeparált mikrofonnal is beérem. És jah, zenén lenne a fő prioritás, mivel nem játszok nagyon olyan játékkal, ahol annyira fontos lenne a helymeghatározás, vagy hasonló. Esetleg tudnál hangkártyát is ajánlani, nem igazán értek ilyenekhez, inkább csak értékeléseket olvasok róluk. Esetlegesen 5-10ezres kategóriában van valami használható kártya?
2018. máj. 16. 17:48
 3/3 A kérdező kommentje:
Pioneer SE-MS5T-K és Creative Labs Sound Blaster Play 3-at néztem ki.
2018. máj. 16. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!