Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék venni egy Acer...

Solo66 kérdése:

Szeretnék venni egy Acer Predator Helios 300-as laptop-ot. Mik azok a specifikációk, amik jók lennének?

Figyelt kérdés
Nem volt még Laptop-om. Ezért elég tanácstalan vagyok. Grafikus munkákhoz használnám. Photoshop, Illustrator, InDesign. Addig rendben vagyunk hogy mit kínál( i7, 8 giga, GTX 1050Ti 4Gb.) Szóval ez így tök jó meg minden. Az 1 TB elég is lenne, nagyjából. Max kibővítem. De azt nem tudom, többek között hogy ugye Linuxal OP rendszerrel fut. Ez mennyire macerásan cserélhető esetleg egy Win10-re? Eddig nem nagyon találtam olyan boltot ahol fel lenne tüntetve, az hogy ezzel adnák. Illetve a billentyűzettel kapcsolatban az nem tudom, hogy a "magyar" típus, milyen címszó alatt fut a Laptop-ok esetében? Azt is tudom hogy van több fajta is , a Helios 300-asból. Nekem az i7, 8,-esetleg 16 giga RAM, 1 TB Winchester, a GTX videókártya, +A "magyar" billentyűzet mindeféle képpen kellene. Esetleg tudna egy hozzáértő tudna ajánlani egy olyan típust ami megfelel ezeknek a feltételek?
2018. máj. 31. 08:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!