Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen Gamer PC-re érdemes...

Milyen Gamer PC-re érdemes beruházni az alábbiakban felsorolt játékokra?

Figyelt kérdés

Adott játékaim, amire a jelenlegi PC-m teljesítménye nem elég vagy pedig édes kevés:


- Dishonored


Egy azon lopakodó műfajú szimulátorok közül aminek a stílusába beleszerettem. Mivel nem rég a számítógép feltámasztása után az LGA 775 alaplapú gépem elfelejtette támogatni a GeForce alapú videókártya illesztőket, ezért az én GT 610-emet nem látja valami miatt a gép. Teljesen mind1 mivel próbálkozok, kampó. A játék lazán elment mikor még a GT 610-et támogatta ez az igen régi alaplap.


- The Long Dark


Imádom ezt a mai napig folyamatosan fejlesztett játékélményű egyedi nem mindennapi túlélő szimulátort, azonban a Dishonored esetében említett GT 610 támogatása hiányában ez is tropa és rohadás lassan fut mostmár. Kb. 1 évet tudtam vele játszani, de mostmár élvezhetetlen emiatt. Főként a játékban a vadászathoz kéne jobb teljesítményű gép hogy tényleg élvezhető legyen vele játszani, mert bizony elég addiktív a játék és órákig el tudok rajta játszani.


- Overwatch


Egy 2016-ban kijött, magas gépigényű, futurisztikus, csapatbázisú, fegyveres játékhoz elengedhetetlen, hogy legalább alacsony játékpreferencia alatt képes legyen megütni a 60-70 FPS-t, de nyilván minél több annál jobb. Él sportot nem űzök a játékból, de "casual" szinten szívesen játszanék.


Milyen gépek vannak, mennyiért és hol érdemes őket beszerezni?



2018. jún. 23. 20:32
 1/3 Kérdező95 ***** válasza:
Használtan garanciával hardveraprón
2018. jún. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Minimum 8 giga ram és minimum Gforce 1050 TI. Ezeknél lejjebb ne menj.


Ha lejjebb mész, csak szart veszel.

2018. jún. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
És csakis i7 7700 cpu.
2018. jún. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!