Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka a problémámnak?

Mi lehet az oka a problémámnak?

Figyelt kérdés

Eddig minden szépen futott, minden betöltött időben viszont most egyszerűen szinte semelyik játéknál nem töltök be időben és olyan szinten laggol hogy olyan nincs.

Ennek nem tudom mi lehet az oka mert én a ramra tippelnék viszont nem csináltam vele semmit és a windows is ugyan úgy 4 gigát érzékel mint régen.

Már próbáltam újra telepíteni a windowst azt segített egy keveset de még mindig fent áll a probléma.


Bővebben kifejtve:

Példáult Rocket League-nél eddig mindig betöltöttem a matchekbe de most amíg bedobna addig a szerver ledob illetve az inventory sem tölt be minden item-et csak 1-2 perc után.

American Truck Simulator:

Amikor megyek előre csak úgy random 1-2 másodpercre befagy és amint újra elindul akkor tölti be a kerítéseket táblákat meg egyebeket.



2018. jún. 30. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézz rendszerhőmérsékleteket a BIOSban vagy külön szoftverrel. Kapcsolj ki minden winfos frissítést az újratelepítés után rögtön.
2018. jún. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A hőmérséklettel nincs semmi baj. Ugyan olyan mint eddig vagy 1-2 fokkal magasabb, a frissítéseket mindig kikapcsolom amikor újratelepítem a windowst.
2018. jún. 30. 14:26
 3/3 anonim ***** válasza:
A Feladatkezelőben nézd meg, hogy mi terheli a processzort vagy a memóriát.
2018. jún. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!