Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy olyan gondom hogy a...

Hae Na kérdése:

Van egy olyan gondom hogy a laptopom nem látja a Wifit. Windows 10-em van. Minden megnéztem a feladatkezelőben és a vezérlőpultban semmilyen hibát nem talált inkább azt mutatja mint ha alapból nem is lett volna Wifi a laptopomban. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
2018. júl. 15. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány éves a laptopod? Tönkremehetett a wifi adaptered.

Driver fent van? Ha nem, akkor írd be a google-ba, hogy <laptopod pontos típusa> wi-fi driver.

2018. júl. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hány éves laptop? Ha a router új, a laptop régi, akkor lehet ha a routeren kell állítani, hogy a wifit a laptopod által fogadható módon továbbítsa.


Az is lehet hogy régi/hibás a laptopod drivere, és azt kellene frissíteni. Googlen keress rá, hogy van-e wifi driver frissítés!

2018. júl. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1 éves laptopom van tavaly vettem ahogy megvettem 1-2 hónap után tűnt el a wifi. 140 ezres laptop

asus X540L ez a típusa

a router is új mert páromnak jelzi és jelezte is.

2018. júl. 15. 20:07
 4/4 anonim válasza:
nekem is eltűnt illetve nagyon gyengén látja ha látja. vegyél egy usb-s wifi adaptert, azzal fogod tudni használni rendesen
2018. aug. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!