Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mikor...

Miért van az, hogy mikor belépek 1 játékba aminek kissebb a felbontása mint a monitoroménak, akkor olykor kikapcsol a monitor, de zölden világít továbbá is és csak úgy jön vissza a kép ha kinyomom és újra bekapcsolom?

Figyelt kérdés
Feltettem 1 régebbi játékot és 1024x768as felbontáson futtatta, a monitorom felbontása 1400x900. A játékban nincs 1400x900 és eleinte csinálta ezt, aztán játék közben végig jól ment nem volt gond, de miután kiléptem ugyanezt csinálta és kb 2-3x is ki kellett kapcsolnom a monitort és újra be, hogy jó legyen. Nem értem miért lehet ez, régebbi lcd monitoromnál nem volt ilyen. Amikkel játszani szoktam azok közt pl van 2012es játék és 1400x900as felbontáson megy + a legtöbb játéknál nem is csinálja ezt és annyira nem értem hogy miért vagy mitől lehet ez, tudja valaki esetleg? Előre is köszönöm a válaszokat!
2018. júl. 22. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
a monitor nem támogatja az 1024*768-as felbontású játékokat.
2018. júl. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja értem, köszi az infót.
2018. júl. 22. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!