Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem működik a monitor, miután...

Nem működik a monitor, miután felraktam a drivert. Meghalt volna a videókártya? Részletek alul!

Figyelt kérdés
Igazából.. Azt kell tudni az egész dologról, hogy nagyba számítógépeztem mikor egyszer csak kikapcsolt a monitor. Utána a bekapcsolásoknál (mindig) azt írta, hogy "Felkészülés az automatikus javításra". Szóval igazából a lényeg, hogy több féle módszert alkalmaztam hogy működjön.. De nem jártam sikerrel. Majd arra köteleztem magam, hogy lehet csak windows hiba, és újra tettem emiatt a számítógépet. Majd, mikor elkészült a telepítés, minden sínen volt.. Csak hát a felbontás nem úgy volt ahogy kellett volna, és a hasonlók.. Meg kerestem a videókártya driverét és felraktam. De ahogy befejeződőtt újra sötét képernyő. És újra bementem a hibaelhárításba az F11 segítségével és próbálkoztam pár dologgal.. Dehát csökkentett módba letöröltem a drivert és működik megint. Viszont, ha nincsen fel rakva a driver akkor kisebb felbontásba működik illetve akad/lassabb értelem szerűen.. Meghalt volna a videókártya?

2018. júl. 17. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajna esélyes, igen. Milyen VGA?
2018. júl. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!