Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egyik napról a másikra 50...

Egyik napról a másikra 50 FPS-el kevesebb?

Figyelt kérdés
2 hete vettem új videókártyát, a CS:GO-ban átlagosan 250-300 fpsem volt, most a 200-at sem éri el. PUBG-ben is 140-150 volt, most 80-al megy kb. Mi a teendő ilyenkor? Ez mitől van?

2018. aug. 1. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Vírusirtó, Windows Update, vagy más program fut a háttérben.
2018. aug. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bekapcsolom a gépet, elindítom a játékot és kevesebb az FPS. Pedig korábban is így történt. Próbáltam a legújabb drivert leszedni és újraindítani a gépet.. a probléma továbbra is fennáll...
2018. aug. 1. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Azóta lett megoldásod? Hasonló gondom van már egy hete, mindent megpróbáltam és már nem nagyon van ötletem...
2018. dec. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia, ne haragudj, hogy ennyire későn válaszolok. Windows újratelepítés oldotta meg a gondomat végül. Mindent próbáltam, de csak ez segített sajnos.
2018. dec. 5. 01:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, nem gond! :-) Nálam az alaplap csere oldotta csak meg a problémát. :)
2018. dec. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!