Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebookon hogyan kell visszat...

Facebookon hogyan kell visszatiltani valakit? Tudom hogy ezt már sokan feltették de úgy nekem nem működik ahogy mások leírták!

Figyelt kérdés

Kezdjük ott hogy nekem nincs "adatvédelmi beállítások" hanem "adatvédelmi hivatkozások" aztán belementem a hivatkozásokba és ott sehol nem találtam az hogy tiltólista/letiltott felhasználók stb.

Nem tudom hogy az mekkora szerepet játszik hogy az akit letiltottam másodjára tiltottam le. És elsőnek amikor letiltottam utána 3 hónap múlva (kb) kiírta a Facebook hogy nem-e töltöm vissza (nem pont így de egy hasonló szöveget) de már lassan egy éve hogy letiltottam őt.



2018. aug. 30. 11:13
 1/4 A kérdező kommentje:

*vonom vissza.

De utálom a szövegjavítót😂

2018. aug. 30. 11:15
 2/4 anonim ***** válasza:
Facebook ----> beállitások ----> Tiltás ---> felhasználók tiltása alatt lesz egy lista a le tiltott emberekről majd a nevük melllet ---> Feloldás.
2018. aug. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Sikerült :D
2018. aug. 30. 18:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincsmit :)
2018. szept. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!