Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol és hogyan tudok egyszerűen...

Hol és hogyan tudok egyszerűen anyukámnak befőzéshez címkét tervezni és nyomtatni?

Figyelt kérdés

Találtam már olyan oldalt, ahol tervezni lehet, letölthető sablonokat is, de a kérdésem az, hogy ezt hogy a legkönnyebb ki is nyomtatni ragasztós felületre?


Valakinek bármilyem tapasztalat?


2018. szept. 23. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden etikett dobozán van kód, ami az adott osztású ívhez tartozik, azt a gyártó programjába betakva simán tudsz nyomtatni
2018. szept. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem tanítanak ma már az iskolában Wordot? Miért egyből a legbonyolultabb dolgokra kell gondolni mindig...
2018. szept. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bocs, hogy tizenkét évesen nem tudom ezt, sosem kellett befőzési címkékkel foglalkozzak. Szerintem inkább a kérdésem mögötti jó szándékot kellett volna értékelni, de mindegy.


Elsőnek: köszönöm!

2018. szept. 24. 14:20
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
NE térj ki, feltettél egy kérdést, amire kaptál választ, informatika órán pedig nem figyeltél, 1-es.
2018. szept. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Te pedig nem a kérdésre válaszoltál
2018. szept. 25. 13:26
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Wordben egy oldalra hozz létre táblázatot, azt be tudod úgy szerkeszteni, hogy a táblázatban vízszintesen és függőlegesen is középen legyen a tartalom. Azt kinyomtatod és a táblázat kereteinél tudod vágni
2018. szept. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
2018. szept. 30. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!