Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen tortát süssek anyukámnak?

Milyen tortát süssek anyukámnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szerdán lesz anyukám szülinapja és kéne egy jó torta recept amit könnyű elkészíteni is finom is.Anyukam kevésbé szereti az édes sütiket szóval valami gyümölcsösre gondoltam. ha tudtok jó recepteket légyszi küldjetek!

A válaszokat előre is köszi!



2018. júl. 29. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a legkedveltebb a Vaníliás krémes túrótorta. Ebben nincs gyümölcs, de könnyű elkészíteni, és isteni.

Szoktam a tetejét megrakni bogyósgyümölccsel, de anélkül is finom.

[link]

A receptben található, krémes túró azóta a Lidl és az Aldi polcairól lekerült, de az Auchanban kapható, vagy sima tehéntúróval is helyettesíthető, de akkor botmixerrel kell összeállítani.

Ui.: A tortaformát ajánlott alufóliába csomagolni, vagy egy tepsibe állítani mert kicsoroghat belőle aegy kis cukros lé, nagy füstöt tud csinálni a konyhában. és

2018. júl. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire vagy járatos a sütés terén?

Itt egy Hidegen készülő és nagyon egyszerű citromos finomság receptje. Kapcsos tortaformában is készítheted, mielőtt tálalod díszítheted gyümölccsel.

[link]

A receptben van egy kis elírás, nem 50ml, hanem 500 ml tejszín kell hozzá.

2018. júl. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a recepteket meg nem tudjuk melyiket csináljuk de mindkettő jól néz ki! Akinek meg van ötlete szívesen várom!
2018. júl. 30. 08:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Ebben a melegben valami savanyú gyümölcsöset készítenék a helyedben, pláne, hogy nem nagyon édességpárti.

Szedernek pl. szezonja van.


Szedertorta, mascarponés krémmel és csokis tésztával például.

2018. júl. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!