Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezeket a...

Miért csinálja ezeket a ventilátor a számítógépben?

Figyelt kérdés

Miért pörög fel a ventilátorok 1-2 perc múlva, és utána lassabbra vált 3 mp múlva?

Nem tudom hogy melyik ventilátor lehet a gép ház oldalán, lehet közel van hozzá a gép ház, ha be nyomnám a gépházat hozzá érne a ventilátorhoz, csodálkozom nem ér oda.



Azért teszem oda a kezemet hogy lehessen hallani a felpörgést.


Remélem hallani a fel le pörgést:


https://www.youtube.com/watch?v=AleH3i1oM_Q



1 db hátsó venti kifele fúj, 1 db első venti be fele fúj, 2 db oldal ventik be fele fújnak.



Nekem kell a 2 db oldal venti is mert tetszik a sötétben.


Csak állandóan tele megy porral, 2 hét alatt lehet takarítani ami már unalmas, de a venti körül 2 nap után már lehetne takarítani.


Vagy az oldal felső ventit fordítsam meg hogy ki felé fújjon?



#PC #hiba #Tisztítás?
2018. nov. 4. 12:39
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Tegnap takarítottam ki a mostani gépemet és raktam újra a win10-t, addig meg néztem a régi gépem működik e még.

Be kapcsolom elindulnak a ventik, és le áll és újra indul az mind a elem miatt?

Régebben is csinálta.

2018. nov. 6. 12:27
 22/30 A kérdező kommentje:

Ez a mostani gépem:


Gépház: MTECH AS08A-BK BLUE



TÁP: FSP 400W HEXA



Alaplap: MSI H61M-P31 (G3)



Processzor: intel® core™ i3-3220 cpu @ 3.30ghz 3.30 GHz



Ram: G.SKILL 8GB DDR3 1600MHz F3-1600C11S-8GNT



SSD: Adata 128 GB



Merevlemez: Toshiba 1TB



Merevlemez: WD 1TB



22x dual layer DVD író



Szerinted jó?

2018. nov. 6. 14:58
 23/30 Gábor_79 ***** válasza:

Teljesen jó. Gondolom nem játszol vele, mert videókártyát nem írtál. A többi részét meg tapasztalod; SSD-vel egész jól el lehet vele lenni. Ilyesmi gépem van nekem is "másodlagos" az ágyneműtartóba. Vésztartaléknak. Még vettem hozzá tartalék alaplapot is - még a saját idejében -, hogy ne kelljen kidobnom az egészet, ha elromlik az alaplap. Most már nem is igen kapni hozzá. Van. Használt. Azt meg ki tudja meddig működik. Van egy harmadlagos is, de csak mutatóba, mert sose kapcsolom be. Erről véletlen van feltöltésem is: [link]

Az alaplapi gombelemet ötletként mondtam. Természetesen nem tudom garantálni, hogy az a baja. Az alaplap legújabb BIOS is 2004-es, amiből tudok következtetni a korára. Lassan nagykorú lesz. Lehet valamelyik forrasztás vagy kondenzátor "fáradt" el.

2018. nov. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Régi gépemmel mit csináljak? Kuka?


Így néz ki nekem a régi gépem: [link]

2018. nov. 6. 23:58
 25/30 A kérdező kommentje:
Ez a jó link: [link]
2018. nov. 7. 00:00
 26/30 A kérdező kommentje:
Elő link is jó, csak az előbb nem töltött be az oldal.
2018. nov. 7. 00:02
 27/30 Gábor_79 ***** válasza:
Nem sok mindent tudsz vele tenni. Mert elajándékozva sincs benne köszönet. Internetezni sem az igazi vagy a fene tudja, kinek, hogy van rá idegzete. A 2014-es hirdetés szerint használható csak azóta kicsit még növekedett a böngészés gépigénye is. Nem tudom mi lenne belőle felhasználható. Jut eszembe. A kerékpártárolóban van nekem is ilyen, de azt a mostohaapámnak tartogatom, ha nagyon erőlködik. Normál gépet nem bíznék rá, pedig lenne mit. Dobd ki, ha nincs valami hobbi gyűjtő a környezetedben!
2018. nov. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Szokott sípolni hosszan meg rövidet is.
2018. nov. 7. 00:23
 29/30 Gábor_79 ***** válasza:
És ezt melyikre mondod? Vagy írod?
2018. nov. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Régi gépre.
2018. nov. 7. 07:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!