Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ventilátor pörgésen kívül...

Ventilátor pörgésen kívül semmi reakció a számítógépben. Mi baj vele?

Figyelt kérdés
ma cseréltem ki az alapot és a procit másra amiről azt hittem rossz és hopp megy.erre egy idő után ugyanazt csinálja amit a másik vagyis mem történik gomb megnyomásakor semmi más a ventilátorok elindulásán kívül.Mi lehet a baj?
2012. nov. 8. 19:48
 1/9 Panda Péter ***** válasza:
a képernyőn sem jelenik meg semmi? lehet táp probléma, vagy ami még valószínűbb, kompatibilitási.
2012. nov. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És a csere után, legalább egy rövid időre elindult a gép?
2012. nov. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen ment egy rövid ideig minden okká volt.egyszer csak belassult.aztán restartoltam,és egyre jobban kezdett pörögni a venti biosban még csak 54 fokokat mutatott,de az is sok az addigi stabil 40 hez.Gondoltam kap még egy kikapcsot. Erre többet nem volt mozgás a képernyőn.
2012. nov. 8. 20:08
 4/9 A kérdező kommentje:
hm gombbal ki se kapcsolható.
2012. nov. 8. 20:10
 5/9 anonim válasza:

100000 ezer ok lehet lehet pl táp gond,alaplap gond,processzor...

vidd el szakértőhöz az majd talán megmodja mi a baj!!

2012. nov. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Távtartókat beraktad?

Próbáld meg másik ventivel.

Bios-t sem tudod behozni?

2012. nov. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Gépházba nem is rakom be ha így nem megy. Ám biost se tudom behozni egyszerüen semmi nem jelenik meg csak felpörögnek a ventik de már kikapcsolni se lehet.Amúgy eredetileg nagy passiv hűtője volt és a táp hűtötte a procit is viszonylag nagy ventilátorral.De kicseréltem ment is egy ideig szépen 25-30 fokon Asus hűtő szerintem elég jól teljesitett.. Aztán biosban néztem hogy stabilan emelkedik és ezutáni restartkor romlott el.
2012. nov. 12. 18:06
 8/9 anonim ***** válasza:
valszeg memória gondod van mint nekem, teljesen ugyanez volt nekem is annak idején ezzel a géppel, működik, majd másnap már nem..
2012. nov. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

4 RAM jár bele mind4 et végigpróbáltam csak egyessével :)

De semmi lassan fealdom és használom ezt a szar celeront pedig p4 legalább hd videót vitte youtubeon ez meg szaggat 360 nak fullscreen-ben :)

2012. nov. 12. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!