Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szoftverfejlesztőként milyen...

Szoftverfejlesztőként milyen Amszterdamban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Érdeklődnék hogy milyen kint Hollandiában azon belül is Amszterdamban az élet szoftverfejlesztőként!


3 éves Java fejlesztői tapasztalatom van(Tudásban is egy mid levelnek mondanám magam), és nagyon jó az angolom. Ezzel milyen fizetést lehet elérni? Mennyit tudnék félre rakni havonta ?


Milyenek a nők Amszterdamban ? Ha jól tudom elég fiatalos a város, sok szórakozóhely és éjszakai élet van ? Budapesthez képes mennyivel másabb a légkör?


Van esetleg bármilyen hátránya kint dolgozni ? Törvények/Munkamorál/Céges kultúra/Lehetőségek stb....


Az elmúlt félévben számtalanszor kerestek már meg LinkedIn-en (Amszterdamból) és most éppen azon gondolkozok hogy váltsak és kipróbáljam a külföldi életet is. Másik város amelyik még tetszik az Zürich, mivel ott sokat lehetne félre rakni,illetve a környezet is gyönyörű bár sajnos kevésbé fiatalos(Most még a párkeresés/csajozás is fontos project számomra), + oda meg nincs német tudásom(persze német nélkül is lehet találni elvileg munkát)


Várom a tapasztalataitokat!


F/25



2018. nov. 25. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ezt egy holland fórumon teszed fel akkor már többet tudsz meg.

Én annyit tudok mondani, a c# ott is c#

2018. dec. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Csontig betépve elég vicces lesz programozni.
2018. dec. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!