Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szoftverfejlesztőként milyen...

Szoftverfejlesztőként milyen Zürichben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Érdeklődnék hogy milyen kint Svácjban azon belül is Zürichben az élet szoftverfejlesztőként!



3 éves Java fejlesztői tapasztalatom van(Tudásban is egy mid levelnek mondanám magam), és nagyon jó az angolom. Sajnos nemétül egyáltatlán nemtudok beszélni, soha nem is tanultam, ugye enélkül is tudok boldogulni ?



Milyenek a Zürichbenk élő nők???? (Most még a párkeresés/csajozás is fontos project számomra). Könnyű velük ismerkedni, mennyire nyitottak ? Tudom hogy Zürich nem egy nagy buli város, de itt is van lehetőség hétvégente elmenni bulikba ismerkedni vagy nappal plázákban ? :) Szépek, milyen gondolkodás módjuk van ?



Van esetleg bármilyen hátránya kint dolgozni ? Törvények/Munkamorál/Céges kultúra/Lehetőségek stb....


Várom a tapasztalataitokat!



F/25



2018. dec. 9. 18:00
 1/4 anonim válasza:

Angol boven eleg, de 3 ev szakmai hatter keves lesz. Nagyon nagy a verseny, 8-10 ev tapasztalat,es komoly senior szint kell legtobbszor.


Nagyon jo nok vannak egyebkent, de a svajciakat eleg nehez felszedni, foleg k-europaikent.

2018. dec. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én úgy halottam hogy Zürichben már nem is igazán a svájciak élnek, hanem inkább a bevándorlók, mert a világ minden részéről szeretnek ide költözni.
2018. dec. 11. 07:40
 3/4 A kérdező kommentje:

Én nem hinném, hogy 8-10 év kellene. Egyszerüen nem csak Magyarországon de az egész világon nőnek a munkahelyek száma ezen területen, úgy kell öszevadászni az embereket.


Én is pályáztam meg olyan pozit Magyarországon amire azt mondták hogy valószínűleg nem fog menni mert nincs meg az 2-4 év tapasztalat ami kéne a pozicióhoz, interjú alapján még is felvettek. :) Az interjúztatókkal akik meg a jelenlegi munkatársaim mondták, hogy 3-5 oldalas önéletrajzú embereket nemtudtak felvenni 10 éves múltal......... Szóval a mennyiség nem mindig egyenlő a minőséggel

2018. dec. 11. 07:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Na milyen kint?
2019. nov. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!